Televize Seznam je oblíbenou internetovou televizí

Současné době jednoznačně vládnou internetové televize, které nabízí bezplatný, ale také placený obsah. Jednou z těch českých a hodně známých je Televize Seznam. Jak už prozrazuje její název, jejím provozovatelem je právě jeden z největších českých vyhledávačů.

  • Mnohdy označovaná jako Seznam.cz TV.
  • Vysílá od roku 2018.
  • Vznikla z platformy Stream.cz.
  • Prezentuje obsah všeho druhu.

Televize Seznam i v rámci pozemního vysílání

Na úvod bychom měli zmínit to, že Televize Seznam není jenom plnohodnotnou internetovou televizí. Angažuje se také v rámci pozemního vysílání, takže k části jejího obsahu budete mít přístup i bez internetu. V tomto směru je vypovídající níže uvedená tabulka.

PředmětHodnota
Vysílání Televize SeznamMultiplex 23
Dostupná kvalitaHD kvalita
Primární zaměřeníZpravodajství a publicistika
Spuštění12. ledna 2018 v 7:00
Podrobnosti týkající se této internetové televize.

Tuto televizi můžete pochopitelně získat také v rámci nejrůznějších balíčků kabelového a satelitního vysílání. Výjimkou nejsou ani poskytovatelé internetových televizí.

Co všechno můžete vidět na Seznam TV?

Základní vysílací schéma Televize Seznam je zaměřeno především na zpravodajství a publicistiku. Důkazem toho jsou mimochodem původní Seznam Zprávy. Cílem byly zprávy nejenom z domácí půdy, ale i ze zahraničí. Zkušení moderátoři a publicisté začali s komentováním situace v politice, businessu a jiných odvětvích. Pokusili se upozorňovat na nevšední kauzy a možná právě proto se jim dostalo i mnohé kritiky od vládnoucích garnitur. Na druhou stranu se televizi dostává patřičné popularity díky objektivitě a svobodné práci novinářů, která u mnoha jiných stanic není znatelná.

Televize Seznam, to ovšem není jenom vážná tvář současné situace v Česku a ve světě. Tato internetová televize začala do svého portfolia postupně přidávat i ostatní formáty pořadů. Základem se staly dokumentární díla, na která postupem času navázala také zábava.

Pravdou jistě zůstává, že předkládaný obsah a formát kombinace televizního a internetového vysílání je velice unikátní. Ve své podstatě jde o model budoucnosti, s nímž přišla jako první právě tato televize.