PINK Trustfall: Nové album plné emocí a síly

Pink Trustfall Skladby

Trustfall: Nový singl a videoklip

P!nk je zpět s novým singlem a videoklipem "Trustfall"! Energická píseň je ódou na osvobození a radost z opuštění komfortní zóny. Videoklip, režírovaný Davem Meyersem, je plný barev, tance a úžasné choreografie, která vás nenechá chladnými. P!nk v něm předvádí svou typickou energii a odhodlání, a to vše s úsměvem na tváři. "Trustfall" je prvním singlem z jejího nadcházejícího alba "Trustfall", které vyjde 17. února.

Never Gonna Not Dance Again: Tanec proti trudomyslnosti

Všichni to známe: svět je na nic, nálada v tahu a motivace na bodu mrazu. Co s tím? Pustit si "Never Gonna Not Dance Again" od P!nk a roztančit se! Hudba a tanec jsou totiž osvědčené zbraně proti trudomyslnosti. Pohyb uvolňuje endorfiny, hormony štěstí, a rytmická hudba nás dokáže strhnout i v těch nejhorších chvílích. Takže až vás zase přepadne splín, vzpomeňte si na P!nk a dejte si taneční terapii!

Turbulentní emoce: Hlavní témata alba

Album se ponořuje do hlubin lidské psychiky a zkoumá komplexní škálu emocí. Hlavním tématem je boj s vnitřními démony, nejistotou a tlakem moderní společnosti. Texty písní reflektují pocity úzkosti, smutku, ale i naděje a touhy po nalezení vnitřního klidu. Album je syrové a upřímné, čímž se dotýká univerzálních témat, se kterými se může ztotožnit každý posluchač.

Spolupráce: Od First Aid Kit po Chrise Stapletona

Její talent a charismatické vystupování jí otevřely dveře ke spolupráci s mnoha významnými hudebníky. Za zmínku stojí například duet s folkovým duem First Aid Kit na singlu "Emmylou", který si získal srdce fanoušků po celém světě. Její sametový hlas se skvěle doplňoval s harmonií sester Söderbergových a píseň se stala hymnou pro všechny romantické duše. Další nezapomenutelnou kolaborací je duet s americkým country zpěvákem Chrisem Stapletonem na skladbě "Maggie's Song". Tato srdceryvná balada, inspirovaná skutečným příběhem, dala vyniknout jak jejímu emotivnímu rozsahu, tak Stapletonovu nezaměnitelnému vokálu.

Experimenty se zvukem: Pop s příchutí rocku a folku

V posledních letech se hranice mezi hudebními žánry stírají a umělci se nebojí experimentovat s novými zvuky a fúzemi. Pop music, tradičně vnímaná jako melodická a přístupná, se otevírá vlivům rocku a folku, čímž vznikají originální a svěží kombinace.

Zatímco rock dodává popu energii a syrovost v podobě výrazných kytarových riffů a dynamičtější rytmiky, folk přináší melancholické melodie, akustické nástroje a lyrickou hloubku. Výsledkem jsou písně, které osloví jak fanoušky chytlavých popových melodií, tak milovníky rockové dravosti a folkové intimity.

Osobní výpověď: P!nk o mateřství a životních zkouškách

Být mámou je ta nejnáročnější a zároveň nejkrásnější věc na světě. Tak by se dala shrnout moje zkušenost. Člověk je neustále zkoušený, unavený, ale ten pocit štěstí a lásky, který vám dítě dává, je k nezaplacení. Ne vždycky je to růžové, někdy je to pořádná dřina. Naučila jsem se ale, že nejdůležitější je být sama sebou, autentická, a to samé se snažím předat i svým dětem. Ukazuju jim, že je v pořádku nebýt dokonalý, dělat chyby a učit se z nich.

Turné 2023: Trustfall naživo po celém světě

Po čtyřech letech se zpěvačka Pink vrací na pódia s novým albem Trustfall a velkolepou show. Turné odstartuje v červnu v Evropě a bude pokračovat v Severní Americe. Fanoušci se můžou těšit na strhující podívanou plnou energie, akrobacie a samozřejmě největších hitů. Kromě skladeb z nového alba zazní i ikonické písně jako "So What", "Get the Party Started" nebo "Just Give Me a Reason". Vstupenky na evropskou část turné jsou již v prodeji.

Publikováno: 06. 06. 2024

Kategorie: hudba

Autor: info@mbusiness.cz

Tagy: pink trustfall skladby | informace o skladbách od pink trustfall