Nejlepší PS4 hry pro dva ovladače: Užijte si zábavu ve dvou!

Ps4 Hry Pro Dva Ovladače

A Way Out: Kooperativní útěk z vězení

"A Way Out" není jen tak ledajaká hra. Je to kooperativní zážitek, který vás vtáhne do napínavého příběhu o dvou vězních, Leovi a Vincentovi, kteří se snaží utéct z vězení. Hra vyžaduje spolupráci dvou hráčů, ať už online, nebo na rozdělené obrazovce. Každý hráč ovládá jednoho z vězňů a musí se spoléhat na svého parťáka, aby překonal překážky, vyřešil hádanky a nakonec dosáhl svobody. Hra "A Way Out" je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají netradiční a emotivní herní zážitek.

It Takes Two: Rozvodný pár, magický svět

„It Takes Two“ není jen tak nějaká hra, je to doslova magická jízda pro dva hráče. Představte si rozvodový pár, proměněný v panenky, který se musí protloukat světem fantazie, aby dal svůj vztah zase dohromady. Zní to bláznivě? To teda je! Hra je nabitá akcí, humorem a spoustou kooperativních výzev, které prověří vaše dovednosti i trpělivost.

Unravel Two: Roztomilá plošinovka, propojené osudy

Hra Unravel Two, pokračování okouzlující plošinovky z roku 2016, vás znovu zavede do světa roztomilých příšerek z vlny, tentokrát ale ve dvou. Ve hře ovládáte dvě vlněná stvořeníčka, propojená magickou nití, která symbolizuje jejich nerozlučné pouto. Společně zdoláváte nástrahy prostředí inspirovaného krásami severské přírody. Hra klade důraz na spolupráci a vzájemnou pomoc. Řešíte hádanky, překonáváte překážky a objevujete tajemství magického světa. Unravel Two je ideální volbou pro milovníky hříček s emotivním nábojem a hlubokým příběhem.

Cuphead: Náročná, ale krásná run and gun

Cuphead je hra, která vás chytne za srdce svým vizuálním stylem inspirovaným kreslenými filmy 30. let. Ale nenechte se oklamat roztomilou grafikou, Cuphead je nekompromisní run and gun, který prověří vaše reflexy a strategické myšlení. Hra nabízí pestrou škálu boss fightů, z nichž každý má unikátní útoky a vyžaduje jiný přístup. I když je obtížnost vysoká, každá výhra přináší obrovskou satisfakci. Cuphead je zážitek, který si nejlépe užijí hráči, kteří se nebojí výzvy a ocení originalitu a propracovanost.

FIFA 23: Klasický fotbal, lokální turnaje

FIFA 23 je tady a s ní i klasický fotbalový zážitek. Pro fanoušky lokálních turnajů je tu dobrá zpráva – FIFA 23 je podporuje! Svolejte partu kamarádů a utkejte se o titul šampionů obýváku. Vyberte si z široké škály týmů a stadionů a užijte si tu pravou fotbalovou atmosféru. Ať už preferujete rychlé zápasy nebo propracované turnaje, FIFA 23 vám to umožní.

Mortal Kombat 11: Brutální řežba, legendární postavy

Mortal Kombat 11 není pro slabé povahy. Hra, která definovala žánr brutálních bojovek, se vrací s ještě detailnější grafikou a brutálnějšími komby. Oblíbení bijci jako Scorpion, Sub-Zero a Raiden se vrací po boku nových tváří, připraveni utkat se v turnaji, kde jde o osud Země. Kromě klasických soubojů jeden na jednoho nabízí Mortal Kombat 11 i propracovaný příběhový režim a širokou škálu online režimů, kde můžete poměřit síly s hráči z celého světa. Připravte se na krvavou lázeň, fatality, brutality a hodiny zábavy. Mortal Kombat 11 je ultimátní bojový zážitek pro všechny fanoušky bojových her.

Crash Team Racing Nitro-Fueled: Motokáry, nostalgie, chaos

Crash je zpátky a s ním i pořádná dávka nostalgie! Crash Team Racing Nitro-Fueled není jen obyčejný remaster. Je to exploze barev, rychlosti a chaosu, která vás vtáhne zpět do dětských let. Hned od prvního závodu vás pohltí frenetická hratelnost, která je věrná originálu, ale zároveň obohacená o moderní prvky. Připravte se na driftování v zatáčkách, sbírání power-upů a nelítostné souboje o první místo s Crashem, Coco, Doctorem Cortexem a dalšími známými tvářemi. Ať už se vrhnete do hry sami, nebo vyzvete kamarády, zábava je zaručena!

Overcooked! 2: Vaření, chaos, spousta smíchu

Hra Overcooked! 2 servíruje pořádnou porci kooperativní zábavy, která prověří vaše kuchařské i komunikační dovednosti. S partou až čtyř hráčů se vrhnete do chaotické kuchyně, kde je vaším úkolem připravovat a servírovat nejrůznější pokrmy. Zní to jednoduše? Ne tak docela! Čeká vás boj s časem, pohyblivými plošinami, požáry a dalšími překážkami. Overcooked! 2 je ideální volbou pro párty s přáteli nebo rodinou, která zaručeně vyvolá spoustu smíchu a napětí.

Moving Out: Stěhování, fyzika, absurdní situace

Stěhování. Akt, který v nás probouzí smíšené pocity. Na jedné straně nadšení z nového začátku, na straně druhé stres z logistiky a fyziky. Protože přesunout nábytek z bodu A do bodu B se často mění v absurdní grotesku. Skříň, která se v bytě zdála kompaktní, se najednou mění v neovladatelného obra a zdánlivě jednoduchá trasa schodištěm se stává bludištěm. A co teprve moment, kdy si uvědomíte, že jste zapomněli na ten jeden, zásadní kus nábytku, bez kterého se neobejdete? Stěhování je zkrátka zkouškou trpělivosti, fyzické zdatnosti a improvizace.