Na co se dívat? Nejlepší seriály TV Prima!

Seriály Tv Prima

Oblíbené seriály TV Prima

Televize Prima dlouhodobě sází na osvědčené formáty a divácky oblíbené tváře. Mezi stálice programu patří seriál Slunečná, který baví diváky svými humornými zápletkami ze života na vesnici. Neméně populární je i kriminálka Polda s Miroslavem Donutilem v hlavní roli, která si drží vysokou sledovanost již několik sezón. Diváci si také oblíbili seriál Zoo, který vypráví příběhy ze zákulisí zoologické zahrady. Prima sází i na původní tvorbu, o čemž svědčí úspěch seriálů jako Eliška a Damián nebo Hvězdná pěchota.

Nové seriálové projekty

Česká televizní a streamovací scéna se neustále rozvíjí a s ní přichází i vlna nových seriálových projektů. Fanoušci se můžou těšit na napínavé thrillery, historické dramaty i komediální seriály. Jedním z nejočekávanějších počtků je kriminální série s detektivem z prostředí pražského podsvětí. Další novinkou je dobový seriál zasazený do období první republiky, který slibuje opulentní kostýmy a napínavý příběh o lásce a zradě. Pro milovníky humoru se chystá sitcom z prostředí kanceláře, který diváky zavede do světa absurdních situací a vtipných dialogů. Nové seriály slibují kvalitní zábavu pro všechny věkové kategorie a divácké preference.

Seriály pro celou rodinu

Rodinné večery u televize můžou být fajn. Společně prožívat příběhy, smát se a bát se, to sbližuje. Vybrat ten správný seriál, na kterém se shodne celá rodina, ale není vždycky jednoduché. Naštěstí existuje spousta skvělých možností. Pro milovníky fantasy je tu třeba „Zaklínač“, dobrodružství nabídne „Stranger Things“ a o napětí se postará „Ztraceni v čase“. Pro mladší diváky je tu animovaný „Drak princ“ nebo „Avatar: Legenda o Aangovi“. A pokud hledáte něco s humorem, zkuste „Moderní rodinu“ nebo „Teorii velkého třesku“. Nezapomeňte na české seriály, třeba „Chalupáři“ nebo „Bylo nás pět“ potěší malé i velké.

Kriminální seriály na Primě

Prima dlouhodobě sází na napětí a detektivní zápletky. Diváci si oblíbili zejména seriály z prostředí českých a moravských měst, které jim jsou blízké. Mezi stálice programu patří Specialisté, kteří se už několik let drží na špici sledovanosti. Oblíbený je také seriál Polda s Davidem Matáskem v hlavní roli svérázného policisty. Prima ale sází i na novinky. Nedávno uvedla kriminální drama Temný kraj, odehrávající se v tajemném prostředí Šumavy.

Romantické seriály a telenovely

Romantické seriály a telenovely jsou oblíbeným žánrem, který diváky přitahuje svými vášnivými příběhy lásky, dramatickými zvraty a atraktivními postavami. Od klasických telenovel s nekonečnými díly až po moderní romantické seriály s kratšími sezónami, existuje široká škála možností, jak uspokojit touhu po romantice a emocích. Mezi oblíbené prvky patří komplikované milostné trojúhelníky, tajemství z minulosti, intriky a nedorozumění, které prověřují sílu lásky hlavních hrdinů. Ať už dáváte přednost vášnivým příběhům z exotických destinací nebo romantice z prostředí bližšího každodennímu životu, romantické seriály a telenovely nabízejí únik do světa fantazie a emocí.

Seriálové hvězdy TV Prima

Tele

Sledování online a v archivu

Všechny díly vašeho oblíbeného pořadu si můžete pustit online. Stačí se přihlásit ke svému účtu. Pokud účet nemáte, registrace je snadná a zabere vám jen chvilku. Po přihlášení budete mít přístup k celému archivu pořadů. Díly si můžete přehrávat na počítači, telefonu i chytré televizi. Nestihli jste premiéru? Nevadí! V archivu si pořad pustíte, kdykoli budete chtít, a to až 7 dní po odvysílání.

Publikováno: 04. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: FilipJanovsky

Tagy: seriály tv prima | seriály vysílané na tv prima