HBO GO je online služba komerční televize HBO

Komerční televizní stanici HBO asi nemá cenu moc zdlouhavě představovat. Tento televizní velikán započal svoji činnost v roce 1972 ve Spojených státech amerických. Za dlouhé desítky let se z HBO stala celosvětově známá stanice. My se v dnešním článku zaměříme na HBO GO, což je jedna z nabízených služeb podléhajících současné době.

  • HBO v Česku provozuje několik kanálů.
  • V ČR funguje od roku 1994.
  • HBO GO je bohatá videotéka.

Kdy se objevila služba HBO GO?

HBO GO je typická streamovací služba. Jde o bohatou filmotéku dostupnou prostřednictvím internetu. To znamená, že vybrané filmové tituly si nemusíte pouštět pouze na chytré televizi, ale můžete využít i mobilních telefonů, tabletů nebo klasického počítače.

Tento typ kanálu se v nabídce HBO objevil v roce 2017 a stal se součástí klasického předplatného u vybraných operátorů. V dnešní době si tuto službu můžete koupit také zvlášť a tím si rozšířit možnosti filmového zážitku.

Streamovací služba v otázkách a odpovědích

Jestliže Vás zajímá, co všechno tato nadstavba HBO přináší, začtěte se do níže uvedených otázek a odpovědí. Ty Vám prozradí mnohé o tom, co je HBO GO zač a čím vším Vás tato služba může zaujmout.

Je možné využívat streamovací službu na více zařízeních?

Ano, právě řešení zvané „GO“ můžete mít až na pěti zařízeních. Zároveň platí, že filmy lze sledovat na dvou z nich současně.

Jsou dostupné jen filmy nebo i jiná tvorba?

Kromě filmů si můžete vybírat z přemíry seriálů. Mimo toho existuje HBO GO KIDS zaměřené na ty nejmenší.

Pro jaké mobilní systémy je dostupná aplikace?

Aplikaci si můžete stáhnout na mobily s Androidem a iOS.

Jak často jsou přidávány nové filmy?

Na novinky se můžete těšit v podstatě každý týden.

V jakém jazyce je nabízený obsah?

Cílem HBO je předložit zákazníkům český obsah. To znamená, že se můžete těšit nejenom na český dabing, ale také české titulky.