Ewa Farna rozpálí O2 Arenu!

Ewa Farna v O2 areně

Ewa Farna, česko-polská popová hvězda, rozezní pražskou O2 arenu svým nezapomenutelným koncertem. Fanoušci se můžou těšit na strhující show plnou energie, emocí a největších hitů. Ewa slibuje večer plný skvělé muziky, propracované choreografie a dechberoucí atmosféry. Na pódiu ji doprovodí talentovaná kapela a o vizuální stránku koncertu se postará impozantní světelná show. Vstupenky na koncert Ewy Farne v O2 areně jsou již v prodeji a rychle mizí. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost zažít nezapomenutelný večer s jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček.

Datum a čas koncertu

Ewa Farna, naše popová hvězda s polskými kořeny, chystá velkolepý koncert v pražské O2 areně! Fanoušci se můžou těšit na nezapomenutelnou show plnou energie, skvělé muziky a fantastické atmosféry. Kdy a v kolik hodin to vypukne? Zapište si do kalendáře datum 20. října 2023, začátek koncertu je naplánován na 20:00. Vstupenky se rychle vyprodávají, tak neváhejte a zajistěte si tu svou co nejdříve, ať vám neuteče tahle hudební událost roku!

Vstupenky na koncert

Ewa Farna, naše česko-polská hvězda, se vrací do O2 areny a ty u toho prostě nemůžeš chybět! Po megaúspěšném turné v roce 2018 Ewa slibuje ještě grandióznější show plnou energie, emocí a samozřejmě těch největších hitů. Kdy a kde přesně se tahle hudební událost roku uskuteční? Zapiš si do kalendáře datum – datum koncertu – a místo konání – O2 arena, Praha. Informace o tom, kdy se lístky na koncert Ewy Farne v O2 areně dostanou do prodeje, se dozvíš na oficiálních stránkách zpěvačky a na profilech na sociálních sítích. Určitě sleduj novinky, ať ti neuteče předprodej! Lístky na koncert Ewy Farne v O2 areně budou jistě žádaným zbožím. Připrav se na to, že o ně bude velký zájem.

Největší hity Ewy

Ewa Farna, naše popová diva s polskými kořeny, chystá velkolepou show v pražské O2 areně. Fanoušci se můžou těšit na nezapomenutelný večer plný energie, skvělé muziky a hlavně Ewina charakteristického silného hlasu. Koncert v O2 areně bude vrcholem jejího turné a Ewa slibuje, že pro své fanoušky chystá speciální překvapení.

Kromě nejnovějších hitů zazní i starší pecky, na kterých si fanoušci můžou zazpívat s Ewou. Uslyšíme tak například hity jako "Měls mě vůbec rád", "Boží svět", "Na ostří nože" nebo "Boky jako skříň", které Ewě vynesly do hudebního světa slávu a miliony zhlédnutí na YouTube. Ewa Farna v O2 areně – to je garance skvělého hudebního zážitku, který si žádný fanoušek české pop music nesmí nechat ujít.

Hosté koncertu

Ewa Farna si pro svůj koncert v O2 aréně připravila nejedno překvapení a jedním z nich je bezpochyby i hvězdná sestava hostů. Na pódiu se po jejím boku objeví několik zvučných jmen české a slovenské hudební scény, která doplní Ewino energické vystoupení. Fanoušci se můžou těšit na nezapomenutelné duety a hudební kombinace, které jinde neuslyší. Jména hostů Ewa zatím tají, ale prozradila, že půjde o kolegy, které si velmi váží a se kterými ji pojí dlouholeté přátelství i hudební spolupráce. Sama Ewa se nechala slyšet, že se na společné vystoupení s hosty moc těší a věří, že to bude pro všechny nezapomenutelný zážitek. Takže kdo ví, třeba se na pódiu objeví i někdo, koho byste na koncertě Ewy Farne vůbec nečekali.

Atmosféra koncertu

Atmosféra na koncertech Ewy Farne v O2 areně je vždycky elektrizující. Fanoušci všech věkových kategorií se sjíždějí, aby si poslechli její silný hlas a chytlavé popové melodie. Ewa je známá svou energií, kterou vnáší do každého vystoupení, a její koncerty v O2 areně nejsou výjimkou. Od prvních tónů po poslední přídavek je publikum vtaženo do show plné světelných efektů, tanečních čísel a hlavně skvělé hudby. Ewa si ráda povídá s fanoušky mezi písněmi, sdílí s nimi příběhy z natáčení a děkuje jim za podporu. Její přirozenost a charisma vytváří v hale přátelskou a uvolněnou atmosféru, díky které se fanoušci cítí jako na koncertě u kamarádky v obýváku, jen ve stokrát větším měřítku. Koncerty Ewy Farne v O2 areně jsou nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky kvalitní pop music a skvělé show.

Fotogalerie a videa

Ewa Farna, naše zlatá slavice s polskými kořeny, rozproudila davy v zaplněné O2 areně. Energie, která z Ewy na pódiu sálala, byla doslova hmatatelná. Fanoušci si užili večer plný hitů jako "Měls mě vůbec rád", "Boky jako skříň" nebo "Z nálezů a krás". Ewa nezklamala a předvedla dechberoucí show plnou světelných efektů, tanečních kreací a hlavně - skvělé muziky. Pro fanoušky, kteří si chtějí připomenout atmosféru koncertu nebo pro ty, co neměli to štěstí Ewu vidět naživo, jsme připravili bohatou fotogalerii plnou momentek z koncertu. Zachytili jsme pro vás ty nejlepší momenty, emoce a radost z hudby. Nechte se přenést zpět do víru koncertu a užijte si jedinečnou atmosféru s Ewou Farnou.

Recenze koncertu

Ewa Farna, naše popová princezna s polskými kořeny, rozpálila 15. prosince 2022 pódium O2 areny v Praze. Koncert s názvem "Spolu zas po roce" byl oslavou hudby, energie a vzájemného propojení. Ewa, oděná v oslnivém kostýmu, vběhla na pódium s energií gejzíru a od prvních tónů bylo jasné, že tohle bude nezapomenutelný večer. Zazněly všechny její největší hity, od "Měls mě vůbec rád" přes "Boky jako skříň" až po "Na ostří nože". Ewa nezklamala ani fanoušky polské části své tvorby a zařadila i několik písní z alb vydaných u našich severních sousedů. Atmosféra v hale byla elektrizující. Diváci zpívali s Ewou každé slovo, tančili a užívali si každou vteřinu koncertu. Ewa do svého vystoupení zapojila i fanoušky, se kterými si zazpívala a prohodila pár slov. Její bezprostřednost a energie strhla celý sál. Koncert Ewy Farne v O2 areně byl nezapomenutelným zážitkem, který potvrdil, že Ewa patří mezi špičku české hudební scény. Její talent, energie a charisma z ní dělají jednu z nejvýraznějších osobností českého showbyznysu.

Nadcházející koncerty Ewy

Ewa Farna, naše zlatá slavice s polskými kořeny, se po delší odmlce vrací na pódia a slibuje nezapomenutelnou show! Fanoušci se můžou těšit na energické vystoupení plné hitů, které zaručeně roztančí celou O2 arenu. Ewa slibuje, že koncert bude stát za to a že si pro své fanoušky připravila několik překvapení. Kromě starších hitů zazní i písně z nového alba, na které se všichni moc těšíme. Lístky na koncert mizí závratnou rychlostí, proto neváhejte a zajistěte si svá místa včas. Informace o vstupenkách a termínu koncertu najdete na oficiálních stránkách Ewy Farne a O2 areny.

Publikováno: 21. 06. 2024

Kategorie: hudba

Autor: FilipJanovsky

Tagy: ewa farna o2 | informace o koncertu ewy farné v o2 areně