Deezer patří k dalším streamovacím velikánům

Pokud se rozhodnete užívat si poslech kvalitní hudby kdykoliv a kdekoliv, máte určitě na výběr. Dokazují to služby jako Deezer, YouTube Music, Tidal, Spotify a jiné. Právě první jmenovaný patří ke světovým velikánům. Služba pocházející z Francie během několika let ovládla celý svět a stala se úspěšnou ve více, jak 180 zemích světa.

  • Její spuštění proběhlo v roce 2007.
  • Bylo to v Paříži ve Francii.
  • Následovala velká expanze do zahraničí.

Bohatá databáze zvukových nahrávek

Deezer se určitě může pyšnit bohatou databází nejrůznějších skladeb. Vliv na to má spolupráce s významnými nahrávacími společnostmi světového formátu. To znamená, že se v této databázi najde každý nadšený posluchač. Jen pro zajímavost uvedeme, jak je na tom tato platforma z pohledu čísel.

PředmětHodnota
Rozhlasové kanályKolem 30 000
Licencované skladbyVíce, jak 56 000 000
Aktivní uživateléPřes 14 000 000 měsíčně
Počet nabízených tarifů6
Oblíbená streamovací služba v číslech.

Deezer je zajímavý tím, že neustále roste. Jen pro příklad můžeme uvést, že v posledních dvou letech došlo k nárůstu předplatitelů o dalších sedm milionů. Možná na má vliv také to, že z pohledu předplatného máte jednoduše na výběr.

Deezer a jeho předplatné

Využít samozřejmě můžete platformu zdarma, avšak se značným omezením. To znamená, že se Vám budou zobrazovat reklamy, není dostupný offline mód a s neomezeným přeskakováním skladeb rozhodně nepočítejte. Navíc, kvalita hudby bude 128 kbit/s.

To placené verze jsou víceméně bez omezení. Podporují Chromecast, TV, přehrávání v autě a vše, co verze Free zakazuje. Příjemný je také vyšší datový tok 320 kbit/s. V tomto ohledu máte jistě na výběr. Volit můžete mezi službami Student, Premium, Family, Annual a Deezer HiFi.

Deezer podporuje mnohá zařízení

Když už budete mít vybrané předplatné této streamovací hudební služby, můžete si být jisti, že z pohledu přehrávání nebudete také omezováni. Tato služba totiž podporuje nejrůznější operační systémy a zařízení. Od iOS, přes Android, Windows, až po všechny systémy chytrých televizí, hodinek a podobně.