Chinaski s novým albem Láska a data: Plný emocí a tanečních rytmů?

Chinaski Láska A Data

Nová deska Chinaski

Chinaski, to je jméno, které v českém hudebním rybníku rezonuje už pořádný kus let. A teď je tu další důvod, proč si je připomenout – nová deska s názvem "Láska a data". Kapela, která má na kontě hity jako "1970", "Punčocháče" nebo "Každý ráno", se vrací s novým materiálem, který slibuje silné melodie, chytlavé texty a nezaměnitelnou atmosféru. Album "Láska a data" je plné emocí, které jsou pro Chinaski typické. Najdete tu písně o lásce, zklamání, ale i o naději a radosti. Kapela se nebojí otevírat i osobnější témata a sdílet s posluchači kus sebe.

Fanoušci se můžou těšit na energické vypalovačky i na pomalejší, melancholické skladby. Chinaski zkrátka neztratili nic ze své kreativity a energie. "Láska a data" je album, které potěší jak dlouholeté fanoušky, tak ty, kteří kapelu teprve objevují.

Album Láska a data

Po šesti letech čekání se fanoušci dočkali. Kapela Chinaski vydala v roce 2022 nové, v pořadí již 11. studiové album s názvem "Láska a data". Album pokřtili 17. listopadu v pražském O2 Universum a hned se vyhouplo na přední příčky prodejnosti.

"Láska a data" přináší 12 nových skladeb, které se nesou v typickém chinaski stylu - chytlavé melodie, inteligentní texty a energie, která strhne i největšího melancholika. Album je plné emocí, od euforické radosti po smutek a nostalgii. Nechybí ani typický humor a nadhled, kterým je kapela proslulá.

Mezi nejvýraznější písně alba patří singl "Víno", který se stal okamžitě hitem a vévodil hitparádám. Dále zaujme melancholická "Láska a data", energická "Tanči" nebo balada "Není to tak zlý".

Album "Láska a data" je důkazem, že Chinaski jsou stále v top formě a patří k tomu nejlepšímu, co česká hudební scéna nabízí.

Třináct písní o lásce

Album "Třináct písní o lásce" od skupiny Chinaski je oslavou jednoho z nejsilnějších lidských citů - lásky. Kapitola "Láska a data" v knize o kapele Chinaski nám odhaluje, jak se toto téma prolíná celou jejich tvorbou. Od prvních nesmělých lásek, přes bouřlivé vztahy až po vyzrálé city, Chinaski vždy dokázali zachytit esenci lásky ve všech jejích podobách.

Album "Třináct písní o lásce" není jen sbírkou romantických balad. Najdeme zde i písně plné vášně, zklamání, ale i naděje. Každá píseň je malým příběhem, se kterým se může ztotožnit každý, kdo někdy miloval.

Chinaski se v textech nebojí otevírat i bolavá témata, jako jsou rozchody, nevěra nebo ztráta milované osoby. Díky upřímnosti a autentičnosti textů se písně Chinaski dotýkají srdcí posluchačů napříč generacemi.

Zralý zvuk kapely

Nový počin Chinaski "Láska a data" je důkazem vyzrálosti kapely, která na české hudební scéně působí již přes 20 let. Zvuk alba je plný energie, ale zároveň vyzrálý a promyšlený. Kapela se nebojí experimentovat s novými aranžemi a zvuky, ale zároveň zůstává věrná svému charakteristickému stylu.

Kytarové riffy jsou chytlavé a energické, rytmika je dynamická a texty Michala Malátného jsou plné emocí a životních moudrostí. "Láska a data" je album, které si fanoušci Chinaski zamilují. Nabízí vše, co od kapely očekávají - chytlavé melodie, inteligentní texty a skvělou atmosféru.

Zvuk alba je výsledkem dlouholeté spolupráce členů kapely a producenta. "Láska a data" je tak dalším milníkem v diskografii Chinaski a důkazem, že kapela má stále co říct.

Singl Víno

Na albu "Láska a data" od Chinaski najdeme i píseň "Víno". Kapela v ní s nadhledem a typickým humorem zpívá o tom, jak se vyrovnat s těžkými životními situacemi. Někdy je prostě nejlepší otevřít láhev dobrého vína a nechat starosti plavat.

"Víno" není typická chinaski "hitovka", ale fanoušci si ji oblíbili pro její upřímnost a vtip. Píseň skvěle dokresluje celkovou atmosféru alba, která je melancholická, ale zároveň plná naděje.

Chinaski se s "Láska a data" opět trefili do černého. Album se stalo hned po vydání bestsellerem a kapela s ním objíždí vyprodané haly. "Víno" je sice jen jedna z mnoha skvělých písní na albu, ale i ona přispívá k tomu, že "Láska a data" patří k tomu nejlepšímu, co Chinaski kdy nahráli.

Úspěch u fanoušků

Nová deska Chinaski, Láska a data, si získala srdce fanoušků hned po svém vydání. Album, které kapela pokřtila na jaře, se okamžitě vyšplhalo na přední příčky prodejních žebříčků a koncerty v rámci turné k albu byly beznadějně vyprodané. Fanoušci si pochvalují chytlavé melodie, upřímné texty o lásce, vztazích a životních radostech i strastech, které jsou pro Chinaski typické. Kapela se na novince nebojí experimentovat s novými zvuky a aranžemi, ale zároveň zůstává věrná svému charakteristickému stylu, který fanoušci milují. Sociální sítě se plní nadšenými reakcemi na nové písně a klipy, fanoušci sdílí své zážitky z koncertů a oceňují energii, kterou Chinaski na pódiu předávají. Láska a data se tak bezpochyby řadí mezi nejúspěšnější počiny kapely a potvrzuje, že Chinaski stále patří mezi nejoblíbenější české kapely.

Turné po Česku

Chinaski vyráží na turné k novému albu "Láska a data"! Kapela slibuje nezapomenutelnou show plnou energie, emocí a samozřejmě největších hitů z nové desky. Fanoušci se můžou těšit na pecky jako "Víno", "Láska a data" nebo "Bez tebe", ale i na starší klasiky, které nesmí na žádném koncertě Chinaski chybět.

Turné odstartuje na jaře a kapela se postupně představí v klubech a na festivalech po celé České republice. Chinaski slibují, že dají do koncertů maximum a fanouškům naservírují nezapomenutelný hudební zážitek. Vstupenky na jednotlivé koncerty budou v prodeji od [datum] a doporučujeme si je pořídit včas, ať vám neuteče možnost vidět Chinaski naživo!

Pozitivní recenze

Fanoušci Chinaski se dočkali! Nové album "Láska a data" je konečně tady a už teď sklízí nadšené reakce. Kapela si pro nás připravila deset zralých a chytlavých písní, které vás chytnou za srdce i za nohy. Typický chinasácký zvuk je zpátky v plné síle a je znát, že si kluci s albem dali záležet. Texty jsou osobní, upřímné a plné emocí, které rezonují s každým, kdo někdy miloval, ztratil se nebo hledal sám sebe. Frontman Michal Malátný opět dokazuje, že je mistrem slova a jeho nezaměnitelný hlas dodává skladbám hloubku a naléhavost.

Na albu nechybí energické vypalovačky, které vás zvednou ze židle, ale i pomalejší kousky, u kterých se zasníte a zavzpomínáte. "Láska a data" je album, které si užijete od první do poslední noty a které vás bude bavit poslouchat znovu a znovu. Je to skvělý soundtrack pro letní večery, pro romantické chvíle i pro chvíle, kdy si potřebujete jen tak vyčistit hlavu. Chinaski zkrátka nezklamali a s "Láskou a daty" potvrzují, že patří mezi stálice české hudební scény.

Emotivní koncerty

Chinaski, to je kapela, která dokáže rozdat emoce plnými hrstmi. Jejich koncerty nejsou jen obyčejné hudební produkce, ale spíše srdcové záležitosti, kde se potkává energie kapely s nadšením fanoušků. Ať už hrají starší hity z alb jako "1970" nebo "Autopohádky", nebo novinky z "Láska a data", publikum zpívá s nimi každé slovo. Frontman Michal Malátný je mistrem komunikace s davem a dokáže vytvořit atmosféru plnou radosti, euforie, ale i nostalgie a dojetí. Právě písně z alba "Láska a data", které se dotýkají témat lásky, vztahů a běžných životních situací, rezonují s publikem na velmi osobní úrovni. Není divu, že se koncerty Chinaski stávají nezapomenutelnými zážitky, na které se nezapomíná.

Důkaz kvality Chinaski

Chinaski, to je pojem, který v českém hudebním rybníku rezonuje už pěknou řádku let. A není se čemu divit. Kapela kolem Michala Malátného si za dobu své existence vydobyla pevné místo na scéně a získala si srdce milionů fanoušků. Jejich tajemství? Chytlavé melodie, texty, které se dotýkají duše a energie, která strhne i největšího skeptika. Album "Láska a data" je toho jasným důkazem.

Už od prvních tónů je jasné, že Chinaski neztratili nic ze svého umu. Naopak, zdá se, že s každým albem zkušeně zraje i jejich tvorba. "Láska a data" je album plné emocí, které se prolínají od prvního songu až po poslední akord. Najdete tu energické vypalovačky, u kterých se prostě musíte hýbat, ale i pomalejší, melancholické písně, které vám sáhnou na duši. Texty jsou opět silnou stránkou alba. Michal Malátný má dar psát o lásce, životě a všem mezi tím s neuvěřitelnou upřímností a lehkostí.

Chinaski s "Láskou a daty" dokazují, že jsou stále v top formě. Album je plné hitů, které si budete broukat ještě dlouho po poslechu. Ať už patříte mezi skalní fanoušky, nebo se s tvorbou Chinaski teprve seznamujete, "Láska a data" vás zaručeně chytne a nepustí.

Publikováno: 20. 06. 2024

Kategorie: hudba

Autor: FilipJanovsky

Tagy: chinaski láska a data | album skupiny chinaski