Apple TV+ je další ze zdrojů filmových zážitků

Jsou to především majitelé produktů společnosti Apple, kteří primárně využívají streamovací službu zvanou Apple TV+. Jak už její název prozrazuje, půjde o něco podobného, jako je Netflix a ostatní služby tohoto formátu. To znamená, že se Vám dostane bohaté filmové nadílky, jíž si můžete užívat kdekoliv a kdykoliv.

  • Premiéra služby Apple TV+ byla v roce 2019.
  • Konalo se to v divadle Steve Jobs Theatre.
  • A to během události Apple March 2019.

Jaká je rozšířenost streamovací služby?

Hned po představení byla Apple TV+ dostupná ve stovce zemí po celém světě. Následovala ještě větší globalizace, na jejímž konci je číslo 150 států. Tuto službu lze sledovat prostřednictvím různých zařízení. Podporovány jsou nejenom produkty Apple, tedy iPhone, iPad, Mac a AppleTV. Využít můžete také Xbox, Playstation, chytré televizory nebo běžné počítače.

Důležité milníky v podání Apple TV+

Pojďme se ale tomuto produktu věnovat podrobněji. V následujících otázkách a odpovědích se zaměříme na vše podstatné, co se s touto streamovací službou pojí, včetně partnerství s celebritami, které se pro Apple staly zásadní.

Jak se jmenuje vyšší balíček AppleTV?

Pokud chcete využívat i dalších zajímavých služeb v rámci streamování filmů a seriálů, bude Vás jistě zajímat produkt Apple One.

Jaké zásadní věci se udály v roce 2019?

Společnost Apple například podepsala spolupráci s produkční firmou True Jack Productions. Do týmu Apple se také přidala Monica Beletsky. Spolupráce byla navázána i s Oprah Winfrey.

Jsou v rámci Apple TV+ pouštěny nějaké reklamy?

Nikoliv, vzhledem k tomu, že jde o placenou službu, s žádnými reklamami se nesetkáte.

Koho významného si v roce 2020 Apple stáhl na svoji stranu?

Byl to například slavný komik Jon Stewart a Julia Louis-Dreyfusová. Zapomínat bychom neměli ani na filmového a producenta a spisovatele Lee Eisenbergera.

Je možné účet sdílet s rodinou?

Ano, nabízené předplatné lze sdílet až s dalšími pěti členy rodiny.