Právě je stř 03. zář 2014 1:38:24

Pravidla fóra

• Uvádějte konfiguraci Vašeho systému
• Popisujte problém podrobněji
• Pokud se váš problém vyřeší - uzamkněte si téma

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Aktivace windows 7
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 12:55:30 
Beginner
Beginner

Ahoj mám problém zkusil jsem už několikátý soubor remove watt 2.2.5 ale pořád mi to píše že mám nelegální kopii, nevíte jak jinak to aktivovat? nebo nějak mi prosím pomozte díky.
jedná se o 64x bitovou verzi windows 7 ultimate stažená zde na Warezforu

Předmět příspěvku: Re: Aktivace windows 7
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 14:08:15 
V.I.P
V.I.P

Možno bude problém v samotnom windowsw. Neskúšal si stiahnuť win7 z iného zdroja?

PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 20:04:55 
V.I.P
V.I.P

Skus tento legalizator.
Pomohol uz dost ludom.
Kód:
https://rapidshare.com/files/372136743/Medicinka_Win7.rar

PříspěvekNapsal: čtv 18. srp 2011 18:41:04 
tento aktivátor je 100% funkčný hlavne po aktualizácií Service pack 1

Předmět příspěvku: Fungující Window 7 aktivátor
PříspěvekNapsal: pon 29. srp 2011 12:23:14 
Beginner
Beginner

Ahoj,vlastním windows 7 stažené z nějakého torrentu,prej jsou už aktivovaný,no nainstalovala se mi nějaká aktualizace a bylo to fajn,a já měl potřebu aby mi windows řekli že mi děkují za to že jsem si koupil jejich výrobek ( :D ) spustil test pravosti.Tento test mi asi odhalil nelegální kopii windows.Hledam jsem řešení a našel toto
1Odstranít aktualizaci která to nejspíš odhalila - udělal jsem
2.Remove wat - udělal jsem
3. najdi si legalizátor a legalizuj to - failed,našel jsem jeden a nešlo mi to,tak hledám nějaký legalizátor co opravdu funguje,nejlépe 1. klikem :)
jedná se o win 7 ultimate
:-O

Naposledy upravil cremo dne pon 29. srp 2011 17:07:01, celkově upraveno 1
přesun příspěvku

PříspěvekNapsal: stř 21. zář 2011 18:59:13 
Beginner
Beginner

Ahoj,znovu jsem si stáhl windows 7,a nainstaloval instalaci,jedná se o torrent z cz trackeru (hned první při zadání windows). Win je už aktivovaný,ale vím že přijde ta aktualizace,a mejspíš mi to win odhalí.Jak se bránit,co dělat?
(dríve mi totento crack take odhalilo)

PříspěvekNapsal: ned 02. říj 2011 9:16:58 
ked ta win vyzve ze ma pripravene aktualizacie tak si odskrtaj len tie ktore chces sutam dve ktore opravuju nelegalnu aktivaciu

PříspěvekNapsal: pát 25. lis 2011 18:16:55 
Beginner
Beginner

hawker00 píše:
Skus tento legalizator.
Pomohol uz dost ludom.
Kód:
https://rapidshare.com/files/372136743/Medicinka_Win7.rar

Funguje to OK, lenže ho neodporúčam, zablokuje vám to totálne všetky možnosti overenia a ak budete niečo do win 7 nainštalovať a bude to chcieť overenie tak ste v prde.....
Skúste radšej toto, URL:
Kód:
http://hotfile.com/dl/135958625/291bcde/aktivator.rar.html

Ja som si win 7 aktivoval cez toto a beží to OK.

Naposledy upravil cremo dne pát 25. lis 2011 20:47:29, celkově upraveno 1
Linky do code

PříspěvekNapsal: stř 07. pro 2011 1:24:37 
Pešiak
Pešiak

celkem zajímavé já si stáhl už aktivovanou a mám uplně všechny aktualizace co zatim jsou až na nějaký jazyky to by zabíralo další 2GB zbytečně ale to je jedno chci říct že mě to i se všema aktualizacema jede OK i na webu MS mi to píše že je legální takže pochybuji že je to aktualizacema

zkuste toto

Při první aktualizaci se nainstaluje:
Nástroj pro ověření pravosti systému Windows (KB892130)
710 kB , méně než 1 minuta
Nástroj pro ověření pravosti systému Windows umožňuje ověřit pravost kopie systému Microsoft Windows. Nástroj ověří pravost instalace systému Windows kontrolou identifikačních údajů produktu Windows a stavem aktivace produktu

Po instalaci tohoto update, již doplněk "Windows Genuine Advantage Validation Tool" nelze zakázat, tak jak tomu šlo před 1.3. 2006.

V další následné aktualizaci se nainstaluje:
Nástroj Windows Genuine Advantage Notification (KB905474)
Velikost souboru ke stažení: 991 kB , méně než 1 minuta
Nástroj Windows Genuine Advantage Notification vás upozorní, není-li vaše kopie systému Windows pravá. Je-li shledáno, že váš systém není pravý, nástroj vám pomůže získat licencovanou kopii systému Windows.

Při této aktualizaci se aktualizuje knihovna "LegitCheckControl" a ve složce C:\WINDOWS\system32\ se objeví soubor "WgaTray.exe". Po této aktualizaci je třeba restartovat počítač.

No a nyní to začne. Před přihlášením do Windows se zobrazí upozornění, že používáte nelegální Windows a že se tato zpráva bude zobrazovat tak dlouho, dokud problém nevyřešíte.

Stačí však před ověřením pravosti přepsat knihovnu LegitCheckControl, verze knihovny 1.5.530.0 je stále funkční.

Aplikace pro odinstalování WGA upozornění k nalezení v sekci download na
Kód:
http://www.blucina.net/download/data-ke-stazeni/software/administrace

PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 11:35:04 
Beginner
Beginner

Spoločnosť Microsoft vo štvrtok oznámila, že plánuje vydať riešenie Windows Activation Technologies Update pre svoj operačný systém Windows 7. Aktualizácia má vedieť rozpoznať 70 rôznych druhov exploitov aktivácie Windows 7. Čiže spôsobov, akým proces aktivácie obísť (pri pirátskych systémoch).

V prípade odhalenia podobného exploitu sú používatelia upozornení na nelegálnosť svojej kópie. Zmení sa podkladová tapeta, no systém neprejde do stavu limitovanej funkčnosti, deklaruje Microsoft.

Aktualizácia bude distribuovaná rôznymi spôsobmi. Od 16. februára bude ponúkaná prostredníctvom stránky Microsoft Genuine Windows, o deň neskôr sa objaví v ponuke Download centra spoločnosti. Manažér tímu Genuine Windows Joe Williams zároveň potvrdil, že aktualizácia sa bude ako „Dôležitá“ ponúkať i prostredníctvom mechanizmu Windows Update. Stať sa tak má ešte tento mesiac.

Aktualizácia je podľa tvrdenia Microsoftu dobrovoľná a nemá narušovať súkromie používateľov hoci kontaktuje servery spoločnosti.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další